Julius

Julius
Nimi:Julius
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NOOR KASSIPOISS JULIUS LEIDIS OMA PÄRISKODU

Julius on imearmas musta-valge kasukaga noor kiisupoiss, kes sündis 2021. aasta novembris ja kolis Pesaleidjasse Jägala külast 2022. aasta aprillis.

Oma elu esimesed kuud elas Julius õdede ja vendadega küla peal, kust ta toodi otse varjupaika ning seega ei ole tal veel olnud õnne tunda oma kodu soojust ja inimeste hellust. Seetõttu võtab Julius küll kõik paid ilusti vastu, kuid veidi ikkagi veel pelgab.

Samuti saab kassipoiss kenasti läbi teiste kiisudega – on seltskondlik ja tahab palju mängida. See annab kinnitust, et oma kodus saaks Juliusest kiiresti julge ja armastav pereliige, kui talle vaid võimalus antakse.

Kassitoas on Juliusel keeruline kohaneda. Suures seltskonnas tekib kiisupoisil stress, millest omakorda tekib nohu. Nii vajabki Julius kiiresti head inimest, kes pakuks talle päriskodu, paisid ja tähelepanu, mida noor kiisu nii hädasti vajab.

Julius on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Seega igati korralik kassipoiss, kes on valmis kolima oma koju. Kui soovid oma perre sellist imeilusalt ja vahvat kiisupoissi, siis tutvu loomasoovija tingimustega, täida Pesaleidja ankeet ja lepime kokku kohtumise.