Jumalina

Jumalina
Nimi:Jumalina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JUMALANNALIK JUMALINA USUB, ET UUS AASTA TOOB TALLE PÄRIS ENDA KODU, KUS ON TAL PÄRIS ENDA INIMENE!

 

See imeline 2018. aasta mais sündinud kassipreili on 2019. aasta märtsis Jõelähtmelt Pesaleidjasse kolinud Jumalina. 

Jumalina on imekaunis must-valge neiu, kelle näkku on loodus maalinud peaaegu perfektse 90-kraadise nurgaga musta silmamaski, mille all särab imearmas heleroosa nöbinina. 

Jumalina habrast keha katab siidine kasukas, mida ta vahel ka paitada lubab. Võib ainult eeldada, et varasemas elus pole Jumalina inimestega eriti kokku puutunud, või kui on, siis pole need kokkupuuted just kõige paremad olnud, sest kuigi Jumalina lubab endale vahel pai teha, siis ise ta seda küsima ei tule. Meie juures oldud aja jooksul on kassipreili kõvasti muutnud, kunagine meeletult arglik kass oskab nüüdseks soojadest paikätest samm-sammult üha enam rõõmu tunda, kuid siiski on tal inimese täielikuks usaldamiseks aega ja armastust vaja.  

Jumalina unistab, et 2020. aasta toob talle päris oma kodu, kodu oleks soe ja turvaline, kodu, kus oma armsa inimesega uut peatükki alustada. Koht, kus tal on oma pesa, kuhu mõnel päeval maailma eest peitu minna ja diivan, kus enda imeline must-valge keha pikaks sirutada. Ning kuigi Jumalina on inimeste osas veel kahtlev, siis teisi kasse armastab ta väga ning kassitoas on teda tihti kellegi kaisus pikutamas näha. 

Uude koju võtab Jumalina kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata. 

Kui just sina tunned, et sinu elust on üks tõelina jumalanna puudu, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest" ja Jumalina vabatahtlik võtab sinuga ühendust ja kutsub SInd Jumalinale külla!