Jupiter

Jupiter
Nimi:Jupiter
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAI- JA SÜLEKASS JUPITER ON KODUVALMIS!

Jupiter on paari aastane noor kassipoiss, keda on õnnistatud ääretult siidpehme must-valge kasuka ja kaunite rohekate silmadega. Lisaks maaväliselt pehmele kasukale on meil tema kohta veegli häid sõnu jagada! Ta kolis Pesaleidjasse 29.ndal mail 2023 ja on JUBA suur pai- ja sülekiisu ning täiesti koduvalmis härrasmees! Tema suureks kireks on muidugi noorele kassile iseloomulikult ka suletuti tagaajamine. Selle peale lähevad vurrud kikki, silmad elavnevad ja mäng läheb lahti!  Vahel kui veab, siis kuuleb ja näeb teda ja mõnda pallikest veeretamas. Seega sobiks Jupiter meie hinnangul imeliselt mõne rahuliku lapsega perre, kellega usalduse tekkimisel ka mõnusaid lõuna- ja iluuinakuid koos teha ning hiljem koos pallikest taga ajada! 

Nagu ka nimi juba ütleb, on tegu justkui ühe maavälise kassiga - täpselt nii kirjeldaksime ka tema hügieeni ja puhtust - tema valge kasukas on alati  säravvalge justkui oleks see sekund tagasi nöörilt rippumast võetud ning roosad mammud jalgade all alati laitmatult puhtad!

See armas kiisupoiss on ka eeskujulikult vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud sise- ja välisparasiiditõrjed.

Kui tunned, et kass Jupiter on just Sinu südame jäädavalt võitnud, siis vajuda „SOOVIN SEDA LOOMAKEST“ nupule ning me võtame Sinuga peagi ühendust.