Justin

Justin
Nimi:Justin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÕIGE EESTI MEES JUSTIN OTSIB IGAVEST PAIKÄTT!

Nagu kord ja kohus, iga kord kui välisuks (või külmiku uks) avaneb, jookseb Justin viisakalt ukse peale tervitama, nurrumootori detsibellid nii laes, et jääb mulje justkui see propeller tõuseb peagi õhku. Olgu tuljaks pereliikmed, Bolti kuller või ükskõik kes – võrdselt armastust jätkub Justinil kõigile. Tema päevakavasse mahub söömine, magamine ja pai lunimine. Mängida viitsib Justin vahel ka, peaasi, et ise liialt palju end liigutama ei pea – seetõttu sobib ta hästi kokku lastega, kes lõviosa mängimisest tema eest ära teevad. Veel üheks lemmiktegevustest on tal aknalaual istumine ja ringi lendavate lindude jälgimine. Vahel võib Justinit näha endamisi nende kohta vandenõuteooriaid pomisemas. Pealt vaadates ei oskakski aimata, et Justini südames peidab end suur mure – kas keegi teda päriselt endale tahab.

Justin on FIV positiivne, kuid see ei häiri tema elu nüüd, kui ta tänavalt sooja tuppa sai ning loodetavasti see ei häiri ka ta võimalust endale kodu leida. FIV-ist ja elust FIV positiivse kassiga saad lähemalt lugeda siit: http://pesaleidja.blogspot.com/2020/01/8-asja-mida-peaks-iga-kassiomanik.html ja siit: http://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html. Lisaks diagnoositi Justinil kõhunäärme põletik, millest saime kenasti jagu, kuid kipub kassides krooniline olema. See tähendab, et Justin peab kõrge rasva- ja süsivesikusisaldusega toitusid vältima.

Justin aka Tuustin aka Dustbin aka Dustin (heal lapsel mitu nime) on 19.01.2018 sündinud kiisuhärra, kes kolis veebruaris Viljandist Tallinnasse, lootuses pealinnas parema elu peale saada. Teda kaunistab lopsakas must-valge kasukas ja ebaproportsionaalselt lühike (kuid siiski lopsakas) saba. Iseloomult on ta rahulik, sõbralik ja malbe, sobib ideaalselt diivanikassiks.

Kui soovid endalegi koju kedagi ukse peale tervitama ja vaikides kõiki lemmikfilme sinuga vaatama, saad täita loomasoovija küsimustiku klõpsates nupule "soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.