Kaaron

Kaaron
Nimi:Kaaron
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS KAARON ON KODUOTSINGUIL

Kaaron on uhke isane kassihärra, umbes 3-aastane ning hoolimata sellest, et tal ei ole ilmselt päris oma kodu kunagi olnud suudab ta siiski inimest usaldada.

Kaaron ilmus ühe talu õuele 2017 aasta sügisel. Pererahvas muretses vaese karvapalli pärast ning hakkas teda toitma. Sellega võitsid nad Kaaroni usalduse ning uhke karvakera siilis mõnuga nende jalgade ümber ning nõudis kõrvatagant sügamist.

Loomulikult niisama õuekassiks ta jääda ei saanud, seega hoolitsesid head inimesed, et Kaaron jõuaks Pesaleidjateni ja siit juba loodame kõik talle hea ja toreda kodu leida. Varjupaigas on Kaaron veel väga stressis ning ei usalda hetkel kedagi. Kui saaksid tulla teda vaatama ja näidata Kaaronile, et kahejalgseid võib usaldada, siis täida palun kassivõtja küsimustik Kaaroni nimel ning me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tänaseks on Kaaron vaktsineeritud, kastreeritud ning talle on tehtud parasiidivastased tõrjed. Seega on tore kassihärra oma koduks täiesti valmis. Tule tee temaga kindlasti tutvust! Uude koju saab Kaaroniga kaasa ka kingikoti Pro Plani poolt.

Kassitoa eluga veidi harjunud, on näha, et Kaaronile meeldivad ka teised kassid. Nende kõrvale sätib ta end lõunauinakuks, sõprade kõrvale ronib ta kui tunneb end veidi hirmul uksest siseneva kahejalgse ees ning Kaaronil pole raske aidata sõberkasse hommikuse pesemisega.