Kafka

Kafka
Nimi:Kafka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

September 2018. Kafka läks koju.

Kafka, kes otseloomulikult sai nime Franz Kafka järgi, on pikavurruline ja mõtlik kassinoormees Narvast. Igavesti uudishimulik, igavesti suur inimese sõber. 
Pesaleidjasse kolis Kafka alles sel nädalal, aga ta on suutnud võita juba meie kõigi südamed. Esimesel õhtul kassitoas astus see vurrukuningas oma transpordipuurist välja ja asus julgelt pea kuklas pesasid üle nuusutama. Seejuures näitas ta vabatahtlikele ka oma siruulatust, sest enne korralikku nuuskimist (võibolla ta oli eelmises elus koer?) ta pesa omaks ei võtnud. Küllaga leidis ta täpselt selle pesa akna all, millele ilmselgelt tema nimi oli peale kirjutatud.
Ta ei lasknud ennast häirida sellest, et ta oli just veetnud pika aja transpordipuuris, sõites Narvast Tallinnasse ning võttis kõik vabatahtlike kõhu-, kukla-, kõrvataguse- ja seljasügamised suurima traktori-nurruga vastu. Mida veel ühest kassist tahta?
Kafka on koju minemiseks igat pidi valmis – tal on kiip, ta on vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud ka vajalikud parasiiditõrjed.