Kaido

Kaido
Nimi:Kaido
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kaido läks koju 02.09.2022
 
KAIDO UNISTAB SUVEL PEESITADA JUBA OMA KODU AKNALAUAL☀
Vaadates seda imeilusa välimusega kassipoissi, tekib küsimus, et kuidas ta ikka veel siin on? Kuna tal Paljassaare varjupaigas õnne polnud oma kodu leidmisega, kolis Kaido 25.03.22 Pesaleidjasse, et alustada siin puhtalt lehelt.
Tegemist on uhke isase kassiga, kelle keha katab maagiline vesihall ja pikakarvaline kasukas. Ja vaadates tema sügavat pilku, tekitab see nii mitmeidki erinevaid tundeid. Ühelt poolt aukartust, aga teiselt poolt on näha, et nendes rohelistes silmades on peidus igatsus. Kaido ei ole kuri ega pahatahtlik, vaid lihtsalt pisut arg. Vahel saab talle natuke pai teha, kuid pigem ta veel natuke pelgab ja hiilib kõrvale. Teiste kassidega tal probleemi pole olnud. Ja kui teda eemalt piiluda, võib näha kuidas ta mööda maad püherdab või natuke mängida üritab.
Kaido on saanud kõik vajalikud protseduurid ja on valmis kohe koju kolima. Selleks, et tulla Kaidole külla, tutvu loomasoovija tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ , ja täida ankeet, et me saaksime sinuga ühendust võtta.