Kaisa

Kaisa
Nimi:Kaisa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKENE PRINTSESS KAISA TAHAB KOJU, KUS RAHULIKULT HARJUDA!

See kaunis kolmevärviline kiisuke on Kaisa, pärit Sillamäelt. Kaisa kolis pesaleidjasse 2020 aprillis, kus siis hoiukodus pojad ilmale tõi ja ka juba kodupoole saatis. Nüüd on Kaisa Pesaleidja kassitoas kuid tahab hirmsasti oma päris koju, kus talle antakse aega harjuda tubase eluga ja inimeste hoolega. Vanust on tal umbes 6 aastat.

Kaisa on ääretult armas ja nii koheva kasukaga, olles ise väga pisikest kasvu. Ta oli kassituppa tulles väga arg ja peitis end pesakastis, kuid on nüüdseks juba julgem ja lebotab kus tahab! Siiski soovib ta distantsi hoida, kuid julgus aina kasvab ja kasvab! Kindlamalt käelt võtab ka mõne pai vastu aga siiski kardab ootamatusi ja väldib enda jaoks ebamugavaid olukordi. Ta nii väga tahaks, et keegi annaks talle võimaluse näidata, mida rahu ja kodune keskkond kassiga teeb. Ta on tasane, rahulik kiisuke, kes lihtsalt tahab armastavat ja head kodu!

Kui Kaisa teile hinge puges, siis palun klikake "soovin seda loomakest" nupule, tutvuge loomavõtja tingimustega ning täitke ankeet Kaisa nimele. Kaisa hooldaja võtab teiega ühendust ning tema käest saate Kaisa kohta lähemalt uurida. Lisaks saab Kaisale ka kassituppa külla tulla!