Kaku

Kaku
Nimi:Kaku
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TOAS KARU OLED NÄINUD?
Kaku on vahva 4-aastane kassimürakas – tervelt viie kilo jagu armastust ühes tükis kaetud uhke tumeda karva ja kaunistatud kahe suure tõllarattast silmaga. Kakule meeldib väga joosta ja mängida nagu mürakarudele ikka, kuid ka sama palju põõnata. Kui ta kord unne jääb, siis ei ärata teda isegi maavärin.
Kaku on inimese parim sõber – kiisu ei kujuta elu ilma oma inimeseta ette. Ta armastab väga õrna pikka paid, kahe käega lõua alt sügamist ja pealaelt paitamist. Ta ei kartnud isegi esimesel õhtul hoiukodus, vaid heitis julgelt diivanile „hoomani“ kõrvale magama ja nautis iga hetke. Kas Sina otsid omale kaisukiisut, et öösel külm ei hakkaks?
Samuti on Kaku tubli kassistent. Kui õhtul koduuksest sisse astud, ootab ta Sind tervitades ukse juures ja liputab vahel koera kombel sabagi. Paari pai abil saad lunastada pääsme tuppa. Kui oled Kakule piisavalt pai teinud, müksab ta Sind peaga. Kuid ettevaatust! Ta ei ole ise oma jõust teadlik ja kuigi ta tonksab Sind armastusega, võib see olla jalustrabavalt ja südant sulatavalt jõuline.
Igal hommikul ja igal õhtul pärast tööd ootab Sind Kaku – käpad nagu karul, suured silmad hiilgavad peas, keeleke tilbendab väljas ja ainus töötav lokaator detekeerib inimese ärkamise või saabumise helisid. Kindlasti ära unusta pai teha, muidu võid ikka müksata saada. ????
Kaku saabus Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast 14. augustil 2022. Praegu elab Kaku hoiukodus, kus ta saab olla maja perenaine ja ainus kass. Alguses jagas ta kodu koos teise Viljandi kassiga, kellega oli keskpärane läbisaamine. Pärast teise kiisu lahkumist aga Kaku muutus veidi õnnetuks – ju ta võib ikkagi sobida perre, kus on teinegi kass olemas.
Kaku kasutab eeskujulikult liivakasti. Ta on vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibistatud emane kass ning valmis kasvõi kohe päriskoju minema. Kui Sina soovid aidata Kakul päris- või hoiukoju saada, siis palun tutvu Pesaleidja loovutamistingimustega ja täida loomasoovija küsimustik: https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/...
Kaku on ka FIV-positiivne, kuid sama elurõõmus nagu iga teinegi kass. Loe palun kooselust FIV-positiivse kassiga siit: https://www.pesaleidja.ee/.../hea-teada-elu.../id/4