Kali

Kali
Nimi:Kali
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS KALI OTSIB ENESEKINDLAT PERE!

Kali on kaunis must-valge emane kass. Kassituppa saabus juba 13.aprill ning juba mõne ajapärast tuli meile uudis, et kõigest paari aastane kassipreili ootab perelisa. Kali tõi juba nädal hiljem ilmale kolm äärmiselt armast kassipoega, kelle ta ilusti üles kasvatas. Kahjuks üks poegadest suri terviserikke tagajärjel, kuid teised kaks kolisid juuli esimesel päeval juba koos oma koju. Nüüd on viimaks Kali valmis oma päriskoju kolima, kuid selleks olekski tal alustuseks tarvis leida see õige kodu, kuhu rahulikult sisse kolida. 

Kuna tal pole eriliselt suurt kogemust inimestega, siis hetkel veel ta natukene inimesi pelgab. Seega ei ole Kali kindlasti sobilik perre, kellel on suur soov koheselt väga sõbralikule kassile. Samas ühe julge, enesekindla ning tubli inimese seltsis, saaks Kalist kindlasti ühel hetkel üks väga tore lemmikloom. Ilmselt kulub selleks rohkem aega kui paar kuud, kui tema uus pere võib kindel olla, et see kõik läheb ühel hetkel täiesti asja ette. Ühel hetkel, kui see ilus must-valge kassikene murduma hakkab võid kindel olla, et kogu see raskelt koos veedetud aeg tundub nii tühine ning asendub tõelise rõõmutundega. Kali on täpselt selline loom, kelle sotsialiseerimise pikkus oleneb täpselt sellest, kui palju temaga tegeletakse, seega mida rohkem teda igapäevaselt ja järjepidevalt sotsialiseerida, seda edukamad on tulemused.  

Kindlasti on uuele kodule ainult boonuseks, kui neil peaks olema juba üks kass ees, sest see aitaks kohaneda Kalil kindlasti palju kergemini. Endise tänavakassina on Kali lihtsalt harjunud pigem usaldama veidi rohkem teisi kasse. Seega võiks tekkida uues kodus ka olukord, kus teine kass aitakski tagasihoidlikku Kalit kõige rohkem sotsialiseerida. 

Kui arvad, et tahad tunda meeletult head tunnet, kui sisin muutub nurrumiseks ning käpalöök muutub käe siilimiseks, siis täida ära meie kassisoovija küsimustik, vajutades nupule "soovin seda kassikest".

ProPlan on pannud omalt poolt uuele kodule kaasa ka pisikese kinkekoti!