Kalju

Kalju
Nimi:Kalju
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kalju jõudis Pesaleidja kassituppa 30.08.2019, Paljassaare varjupaigast. Oma kodu on see kaunis paksude põskedega triibik otsinud aga juba alates 23.04.2019. Kalju on leitud Piritalt, Randverest. Kalju vanus võiks jääda umbes 5-6 aasta vahele. 

Iseloomult on Kalju inimesega suhteliselt sotsiaalne. Poiss laseb endale ilusti pai teha ja puutuda. Samas ise päris sülle ei roni ja inimese tähelepanu ka taga  ei aja. Suure tõenäosusega on Kalju lihtsalt harjunud olema just see kass, kes liigub oma päi ning peab ise hakkama saama. Seetõttu ei olegi ta hetkel veel inimesega lihtsalt väga kontakne. 

Kalju tulevane kodu võiks arvestada, et Kalju eelistab olla üksik hunt. Ilmselt on ta tänaval liikunud ringi ja üritanud võidelda täiesti üksi. Seetõttu on tal natukene keeruline leppida ka teiste kassidega. Samas ilmselt üksiku kassina oleks ta oma inimesele, et üks igati tore ja rahulik kaaslane. 

Kui soovid pakkuda Kaljule päris kodu, siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest" täida ära meie loomasoovija ankeet ja tule Kaljuga tutvuma. 

Kalju tulevasele omanikule on ProPlani poolt ka pisikene kingitus.