Kalle

Kalle
Nimi:Kalle
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ISEMOODI KALLE OOTAB SIND..

Kalle on sündinud 2017. aastal, tal on pisike roosa nina ja helerohelised silmad, Kõiki külalisi tervitab 2021. aasta märtsist Kalle pilkupüüdva pilgu ja erilise möirgega. Selliseid kiisusid nagu Kalle – palju läbi elanud ning hirmul kiisukesi Narvast, oleme me näinud ka varem. Üks neist näiteks tunneb ennast koduses keskkonnas juba väga palju paremini, nurrub ning naudib pikki uinakuid ja just seda sooviks ka Kalleke!

Kalle oleks oma uues kodus tõeline seiklus, mida armastada ja avastada. Juba praegu naudib Kalle pikki uinakuid sooja päikese all ning harjutab, mis tunne on kui keegi teda veidi sõrmeotsaga paitab. Teate, talle täitsa meeldib, kuid päris oma kodu oleks siiski midagi muud, midagi palju paremat. Seal saaks Kalle rahulikult toimetada ja endale sobival ajal käivitada nurrumootori ning elada tõeliselt mõnusat, armastatud kodukassi elu.

Kalle on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke passi omanik.

Kui sooviksid anda Kallele armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest". Täida ankeet esimesel võimalusel, sest Kalle ootab Sind juba endale kärsitult külla!