Kaneel

Kaneel
Nimi:Kaneel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kaneel kolis enda pessa 07.03.2022

JA MISSIS CATSTONIA 2022 ON…

Imekaunis Kaneel jõudis Pesaleidjasse 2021. aasta detsembris Loksalt kassikolooniast. Arvame, et kassike on umbes 2-3 aastane, seega on tegu alles noore preiliga. Kaneel kui (super)modell ja influencer teab täpselt, mis on 2022. aastal moes ning seega ongi neiu end riietanud imelisse musta-pruunikirjusse kasukasse, mida palistavad valged laigud. Siiski ei saa salata, et selle mannekeeni juures on kõige väljapaistvamad just tema silmad – helerohelised kalliskivid, mis rambivalguses särama löövad, kui ta mööda runway’d kassikõndi teeb.

Kaneel järgib muidugi ka pingsalt dieetkava, et ikka suveks saledaks saada ja et rannariideid selga pannes piinlik ei oleks. Seega pole karvapall ka eriliselt vaimustunud, kui talle suur hulk konservi ette lükata, nagu mõne teise kassi puhul. Samas ei tohiks eelnevalt mainitud diivalikust käitumisest järeldada, et Kaneel oleks nipsakas – vastupidi – talle meeldib väga paisid saada ja vahepeal isegi süles istuda. Lisaks laseb ta endaga rahulikult toimetada (nt kõrvu ja suud kontrollida), sest ta teab, et iluprotseduuriteta ei saaks ta iga päev 5+ välja näha.

Kaneel on steriliseeritud, kiibistatud ja on ka saanud parasiitide vastase tõrje – nagu üks korralik, peen ning endast lugupidav kiisukene ikka!

Kui just Sina soovid, et iga päev oleks Sind kodus ootamas karanteeritud privaat-moešõu, siis tutvu looma võtmise tingimustega ja täida Pesaleidja ankeet klikkides nupule „Soovin seda loomakest”. Kaneeli käpahoidja võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!