Karamelka

Karamelka
Nimi:Karamelka
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KARAMELKA - KIISU KELLE ISELOOM ON SAMA UHKE KUI TA KASUKAS

Karamelka on umbes 3,5 aastat noor kassipreili, kes kolis meie juurde Neli käppa MTÜst. Ta on kassitoa hüvesid saanud nautida aasta aega. Karamelka on pilkupüüdva koheva halli kasukaga iseloomukas kass, kelle tähelepanu saab võita snäkkidega.

Karamelka leiab kassitoas tavaliselt kraapimispuu kõige kõrgemat magamisalust kaunistamas. Kui ta ei maga, siis ta vaikselt piilub mis toas tema ümber toimub. Karamelka moto on - rääkimine hõbe, vaikimine kuld. Kui mõned teised kassid on valjuhäälselt ukse peal hoolivaid külastajaid vastu võtmas, siis Karamelka eelistab jääda omaette.

Parim viis Karamelkaga kontakti saada on talle snäkke andes, päris käe pealt ta veel ei söö, aga see on ainult aja küsimus. Suurest hirmust inimeste vastu tunneb Karamelka vajadust ennast kaitsta, kuid juba on vaikselt näha edusamme ja arengut tänu meie vabatahtlikele ja töötajatele.

Karamelka on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed. Kui soovid Karamelkaga kohtuma tulla siis tutvu loomavõtu tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.