Karamell

Karamell
Nimi:Karamell
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Karamell on Viljandist pärit nooruke kassipoiss, kes on just-just titeeast välja kasvanud. Nagu sellises vanuses ikka, on kassipoeg kerelt küll üsna suureks veninud, aga mänguhimu on kassipojale kohane. 
Tallinna hoiukodusse kolides armastas ta päris palju inimese peale susiseda. Peale kohanemisperioodi on susin asendunud nühkimisega – Karamell nühib hoolsalt vastu inimese jalga, lööb nurru ja käib kaheksaid ümber inimese kahe jala, lubades ka natuke paitamist. Varem mängis kassipoiss lõbusaid mänge oma õekesega. Nüüd, kus õde leidis oma kodu, mängib ta inimesega, püüdes suletutte ja hiirepalle. 
Karamell ei reageeri oma nimele, seega uus omanik võib kassikesele ka uue nime välja mõelda. Aga millele see kassitiinekas kindasti reageerib, on kauss kassikonserviga. Söömise ajal käib kõvahäälne nurr ning kass püsib veidi aega paigal ja laseb end paitada.
Kasuka poolest pole tegemist mitte triibikuga, vaid pigem laigulise kassiga, kelle seljal vaheldub heledam ja tumedam kollane värvus. Eriti hästi näeb seljal olevat mustrit, kui kass end põrandale puhkama sätib ning pikaks-pikaks venitab. Aga seda näeb kõige paremini Karamellile külla tulles!

Kui soovid enda koju ja südamesse sellist apelsini, siis palun vajuta nuppu 'Soovin seda loomakest' ning saad peagi Karamelli vaatama tulla!