Karlotta

Karlotta
Nimi:Karlotta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KARLOTTA

Karlotta on arvatavasti sündinud 2013. aastal, ta on armas ja arglik kassitüdruk, kes on oma südamesõpra pidanud ootama 5 liiga pikka aastat. Õnneks ei ole Karlotta oma sädet kaotanud ning ta unistab endiselt ainult tema soojast pesast. Kaunil Karlottal on mustvalge kasukas ja jalas valged sokikesed.

Karlotta elu võiks kõige paremini kirjeldada kahe sõnaga “tikrist nurrupalliks”. Karlotta on teinud esimese suure sammu nurrumootori käivitamiseks. Nüüd võib Karlotta aeg-ajalt tabada õrnushetkelt, mil ta otsib palju lähedust. Karlotta hõõrub ennast tugevalt vastu jalgu ning küsib veidi paitamist, nii et püsti püsimine muutub väljakutseks, ent seni pole Karlotta leidnud päris oma inimest, kellega seda kõike jagada. Pesaleidjas peab Karlotta jagama ruumi, aega ja tähelepanu kõikide teiste kiisudega ning päris tema-aega jääb kahjuks väheks.

Armas Karlotta on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda paimaiale Karlottale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".