Karlsson

Karlsson
Nimi:Karlsson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NO TERE TERE DAAMID JA HÄRRAD!

Ma ei hakka isegi pikka sissejuhatust tegema ja asun kohe asja kallale, sest nii mu tulevane omanik loeb seda teksti kiiremini ja tuleb mulle järgi!

Mina olen Karlsson-kõige suurem muhedik, keda Olete eales kohanud! Just täpselt nii. Ma olen suuuur poiss ja lisaks mees oma parimates aastates. Minu vanuseks on määratud umbes 4 aastat ja ma tulen Viimsist. Seega kui just Sinu õnnenumber on 4, siis me oleme justkui kokku loodud.

Kindlasti Te panite tähele mu roosat ninakest ja pilke neelavaid rohelisi silmi. Minu trullakat keha katab kaunis valge-triibuline kasukas. 

Veel meeldib mulle väga inimese lähedus, oiii kuidas meeldib! Ma hõõruks kogu aeg Su jalgade vastas, roniks sülle ja nurruks. Inimesed on nii toredad ja minule meeldib oma armastust jagada kõigiga kes seda soovivad!

Ma olen saanud parasiitide vastase tõrje, olen kiibistatud ja vaktsineeritud, kastreeritud. Kui Sa soovid minusugust kaisumõmmit vaatama tulla, siis täida loomasoovija küsimustik https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/?animal_id=22274436, täida ankeet ja minu vabatahtlik võtab sinuga ühendust!