Karmen

Karmen
Nimi:Karmen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLEN KARMEN 17, ILUS PAAR VÕIKS SAADA MEIST!

Paikiisu Karmen ootab isiklikku silitajat ja kaissu võtjat! Tegemist on äärmiselt ilusa, sõbraliku ja paimaia miisuga. Ta on koheva karvaga, aga nii pisike, et paistab välja nagu kassipoeg. Taskukiisu, kelle saab salaja tööle kaasa võtta ja põues paitada. Isiklik stressipall.

Anna Karmenile võimalus. Kingi talle oma kodu. Kujutad ette, et keegi ei tahtnud seda armsat karvakera? Karmen on hiilgavate silmadega kassiplika, kelle pikk kasukas on sama pehme ja hell kui tema loomus. Tõeline pai kiisu! Samuti oskab Karmen hinnata head pasteeti ja suurepärast mängukaaslast. Ta on pigem rahulikum kiisu isegi mängides, kui et mürakaru ja trallitaja. Või suudad Sina temas need omadused esile kutsuda?

Karmen on sündinud novembris 2018 (u. 4-aastane). Ta on pastelsetes toonides kolmevärviline pikakarvaline emane kass. Tal on pass ja kiip ning samuti on talle tehtud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid (steriliseerimine, vaktsineerimine, jne). Ta kolis Pesaleidjasse 21. märtsil 2023 teisest MTÜst, kus oli pikalt kodulootuses puuris elanud. Iseloomu ja omaduste poolest sobib Karmen imehästi lastega perre, kaaslaseks vanemale inimesele või majapidamisse, kus ootavad teda ees juba teised neljajalgsed karvased sõbrad.

Kui Karmen puges Sulle hinge ja Sa sooviksid talle kodu pakkuda, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetakse peagi ühendust.