Kaspar

Kaspar
Nimi:Kaspar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAISU-KASPAR TAHAB OMA KULDSEID AASTAID SINUGA JAGADA <span class="emoji" style="background: transparent; border: 0px; margin: 0px; outline: 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline; font-family: " apple="" color="" emoji",="" "segoe="" ui="" "noto="" "android="" emojisymbols,="" "emojione="" mozilla",="" "twemoji="" symbol";"="">????

13 pikka aastat oli Kaspari elu mugav ja stabiilne. Oma kodu, perekond, keda armastada ja sisse harjutud igapäevased rutiinid. Kuid kahjuks jäid Kaspari omanikud nii vanaks, et kassi hooldamine hakkas üle jõu käima. Kaspar poleks osanud ettegi kujtuada, et sellises kuldses eas toimub ta elus nii suur muutus ja ees ootab suur seiklus. Viisakas vanahärra võttis muudatused vastu graatsiliselt, seda on ka oodata nii suure elutarkusega kiisult. Praegu elab Kaspar Pesaleidja hoiukodus, kus seadis end kiirelt sisse ja hakkas paisid lunima ja pikki vestlusi oma käpahoidjaga maha pidama. Kaspar annab endast parima, et ka nooremate kassidega mängida ja joosta, kuigi peab tõdema - vanus on juba selline, et eelistab diivanil telekat vaadata. Veel meeldib talle inimese kaisus olla.

Kaspar on umbes 14-aastane seeniorhärra, kes kolis Pesaleidjasse selle aasta septembris. Ta on kastreeritud, kiibistatud ja saab regulaarselt parasiitide vastast tõrjet. Iseloomult on ta malbe ja rahulik härra, kes oskab nautida nii kaunist vaadet aknalaualt kui ka inimese lähedust. Ühtlasi on ta ka ülimalt vähenõudlik - ei pirtsuta toiduga ega mänguasjadega, ei vaja jooksuruumi, käib liivakastis väga eeskujulikult ja hoiab oma kasukat pehme ja läikivana.

Kui see sooja südamega hurmur jäi Sinule silma, täida ankeet klikates nuppu "Soovin seda loomakest" ning Kaspari vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!