Kass Kolm

Kass Kolm
Nimi:Kass Kolm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASS KOLM OTSIB ELUAEGSET ARMASTUST!

Alles hiljuti oli Kolm veel väga tagasihoidlik kiisu, kes küll vahel paisid nautis, kuid üldiselt inimese ega teiste kasside lähedale väga tihti ei tulnud. Ta hoidis alati omaette ning temas polnud ka suurt mängulusti. Nüüd on ta julgust kogunud. Ta otsib tihti inimese lähedust ning tema armastus paide vastu süveneb iga päevaga. Aga see pole veel kõik! Temas on tärganud ka mängulust ja hoolimata oma üldiselt pigem tasakaalukast olekus on tal vahel ka väga energilisi müramishooge ning aeg-ajalt meeldib talle koos teise kiisuga lausa kiiruskatseid teha.

Esmamulje on Kolmest  siiski tagasihoidlik, sest tema usalduse võitmiseks kulub kindlasti natuuke aega. Kui talle aga kannatlikust, hoolivust ja rahulikku meelt üles näidata, on ta üks väga tore ja armas sõber. Pealegi veel imekena välimusega! Ta on peaaegu lumivalge kassikene. Peaaegu just seetõttu, et tema lumivalget keha katavad üksikud hallikad laigud.

Kolm ei ole aga üldse tavaline kass. Ta kannab endaga kaasas immuunpuudulikkuse haigust ehk FIV-i, nagu enamusel tänaval elanud kassid. FIV on kasside viirus ja ei kandu edasi inimesele ega teistele loomadele. FIV-i kohta saad täpsemalt infot siit:

Kolm on Kolm saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.2019 Paljassaare varjupaigast. Kolm on aga päriskodu oodanud hoopis palju pikemalt. Kolm saabus varjupaika 2018 aasta veebruaris Lasnamäelt.

Väärika kassihärrana sobib ta pigem inimesele, kes soovibki rahulikku peesitajat, keda siis lõputult paidega hellitada.
Oma elukommetelt on ta täielik kasside klassika. Lemmiktegevus on magamine. Vahel muidugi pikutab ta ka niisama ????
Kolm on teiste kasside suhtes leplik, kuid suurt huvi nad talle ei paku. Kui nad väga tüütud ei ole, siis ei ole tal ka nende seltskonna vastu midagi. Võib kasvõi külg külje kõrval magada.

Kolm ei ole aga niisama lebokass. Ta kannab endaga kaasas immuunpuudulikkuse haigust ehk FIV-i, nagu enamusel tänaval elanud kassid. FIV on kasside viirus ja ei kandu edasi inimesele ega teistele loomadele. Fivi kohta saad täpsemalt infot siit:
https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html?m=1&fbclid=IwAR0OQARF-axUC3dB3Q9ZyZNjBnvjUoaVp3D1VewKaMr6hZk-5dG4fmv4kfY

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis vajuta siin samas lehel nupule "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Kolmele külla.