Kass Sonny

Kass Sonny
Nimi:Kass Sonny
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDSIN KODU!!

 

Kassipoeg ilmus praeguse hoiukodu kõrvalhoonesse (vana laut, kus ka kasside liikumiseks avaused) talve algul ja käis sealt hiiri ja linde püüdmas. Väga suure külmaga hakkasime teda tuppa kutsuma ja varsti ta muutus julgemaks ning tuligi. Meie oma isakass suhtus asjasse algul rahulikult aga paari nädala pärast selgus, et ta asjaga ei lepi, läks närviliseks ja uustulnukale kallale. Stressis ja häiritud on ta praegugi. Seega meie plaan, et äkki saame talle seltsilise, ei toiminud. Võib-olla on määravaks ka see, et tegu samuti isakassiga, mis sest et alla aastasega. Ära ta ei ole läinud ja toidame teda seal kõrvalhoones, aga ta nutab seal haledalt ja näeme, et ta sooviks vägagi  tuppa ja inimese juurde.

Selle vähese aja jooksul mil ta heameelega toas elas, hakkas ta silitusi lubama ja agaralt mängima ning huviga inimese tegemisi jälgima. Sülle juba laseb ka võtta sülle aga seal ei ole  veel päris harjunud olema. Tal on vahva ja südamesse pugev loomus. Korralik ja puhtust hoidev.

Kui sa soovid endale toredat ja kaunist kassi, siis toome ta kohale igasse Eestimaa paika, anname kaasa pesa ja toitu ning liivakasti.

Sonny ootab väga Sinu teadet, et soovid teda enda kassiks!

Lugupidamisega

Malle Iila

5034851