Kassipojad Trad ja Curly

Kassipojad Trad ja Curly
Nimi:Kassipojad Trad ja Curly
Loomaliik:Kass
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Juuli 2018. Kassipojad on oma kodud leidnud :)

Meie oleme Viljandist leitud kiisupoiss Trad (must-valge) ja -tüdruk Curly (punane-valge). Kuigi meie elu algas ilma inimese hooleta, siis tänaseks oleme inimesega suureks sõbraks saanud. Meie ajutine perenaine on küll väga tore, aga ilmselgelt on tal liiga vähe pappkaste, millega mängida. Ta ostis meile uhked värvilised pallid, aga meile meeldib rohkem üksteisega mängida ja vahel ka kassatšeki või paberitükiga. Me oleme väga energilised nagu kiisulapsed ikka, aga meie praegune inimene ütles, et talle tundub, et me mängime rohkem ja magame vähem kui teised kiisulapsed, kuid tore olevat see, et öösel me magame nagu inimesedki. Me teeme kõike koos ja üldse oleme üsna ühte moodi. Kui nööri on vaja taga ajada, siis Trad on natukene aktiivsem, aga ega Curlygi alla jää.

Meie suur unistus on leida päris kodu toredate inimestega, kellele meeldib meie aktiivsus ja uudishimu. Ühtegi inimest ei ole me siiani võõristanud ja kõigiga oleme ruttu sõbraks saanud. Võib isegi öelda, et täitsa julged oleme, kuigi blender ja tolmuimeja on sellegipoolest üsna hirmutavad. Liivakasti kasutame ka ning ussirohu oleme saanud. Kui esialgu olid meie silmakesed üsna vesised, siis nüüdseks oleme saanud rohtu ja tundub, et meid võib täitsa terveteks tunnistada :)

Oma päriskodusid ootame Tallinnas hoiukodus ja et pakkuda meile kodu, täida palun loomasoovija ankeet ning meie hoiukodu võtab sinuga ühendust!