Katrin

Katrin
Nimi:Katrin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS KIISUEMME KATRIN OTSIB KODU, KUHU PÄRAST POJA ÜLESKASVATAMIST KOLIDA!

See imeilus must-valge kassiemme on 2017. aasta mais sündinud Katrin, kes jõudis Pesaleidja tiiva alla 2020. aasta mais Sillamäelt. Hetkel elab Katrin oma pojaga hoiukodus, sest paar päeva pärast Pesaleidjasse saabumist tõi Katrin ilmale viis vahvat poega ning pesakonnale lisandus üks sohilaps ka. Niisiis kolis Katrin oma vahva pesakonnaga hoiukodusse. Kahjuks võttis paha kaasasündinud viirus viie poja elu ning hetkel on hoiukodus koos armas kassiema Katrin ja tema poeg Villem. Varsti aga saab Villem loovutusealiseks ja peab kolima oma koju ning sama tahaks teha ka armas Katrin. 

Katrini keha katab imeilus must-valge kasukas, mida ta vahel harva ka paitada lubab. Võib ainult eeldada, et varasemas elus pole Katrin inimestega eriti kokku puutunud, või kui on, siis pole need kokkupuuted just kõige paremad olnud, sest inimesi Katrin siiski pigem pelgab. Katrin ei ründa, kuid ta vaatab oma suurte silmadega Sulle otsa ja üritab võimalikult ruttu peitu pageda. Katriniga on alguses kindlasti vaja kõvasti tööd teha, kuid kogemused on näidanud, et arglikud kassid vajavad lihtsalt aega ja armastust. 

Katrin unistab, et juulikuu, kus poeg Villem on oma kolinud,  toob talle päris oma kodu, kodu oleks soe ja turvaline, kodu, kus oma armsa inimesega uut peatükki alustada. Koht, kus tal on oma pesa, kuhu mõnel päeval maailma eest peitu minna ja diivan, kus enda imeline must-valge keha pikaks sirutada

Enne koju kolimist saab Katrin endale ka kiibi ja uhke Pesaleidja passi!

Kui just Sinu kodus ja südames on koht, et  Katrinile kodu pakkuda, siis vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija ankeet ja Katrini hoiukodu võtab Sinuga ise ühendust.