Katy Purry

Katy Purry
Nimi:Katy Purry
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kadunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

August 2019-  Kadunud! Katy lipsas oma kodus 1 korruse rõdult alla ja läks kaduma Kose maanteel, Lehmetsal, Anija vallas! Palume abi, kes kiisut näeb, võtke meiega või kohaliku varjupaigaga kohe ühendust, kiisu on kiibitud ja sõbralik, kui võimalik püüdke ta ise kinni ja toimetage esimesse kliinikusse. 

27.01.19 - Katy Purry kolis päris oma koju! Edu kassilapsele uues kodus!

Otsid nunnut sülekassi - Katy Purry on kassipoeg sinu jaoks :) 

Kassipoeg Katy Purry on saanud endale nime vägeva naislaulja Katy Perry järgi. Meie loodame, et selline suur nimi toob Katyle tulevaseks eluks palju kuulsust, julgust ja hordide viisi kodupakkujaid. Katy on sündinud umbes 2018a juuni alguses ehk on veel alles noorukene kassilaps või noh, pigem juba teismeline. Katy kasvas koos oma vennakese Brad Kittiga üles Ida-Virumaal ning tema ema tõi ta ühe suvila õuele. 

Katy otsustas pärast paari kuud hoiukodus viibimist, et temale need inimloomad ikka meeldivad ja preilist on saanud täielik nurrumootor ning sülekass, kes nagu koer oma hoiuinimesel sabas käib. Hommikul ärkad- Katy tuleb sind voodisse nurrudes tervitama, tuled koju -Katy on ukse peal vastas, lähed magama -Katy tuleb sinu juurde voodisse nurruma ja kerasse kaissu. Katy armastab musisid, põsepaisid ning tähelepanu, lisaks meeldib talle ka mängida nagu ühele noorele kassipojale ikka. Katy on väga tubli ning üldiselt pahandust ei tee, aga tal on üks nõrkus -svammid! Neid peab ta suureks varanduseks ning viib hammaste vahel oma "peidukohtadesse".

Kui võõrad külla tulevad, siis Katy oma head iseloomu ei näita vaid pigem pelgab ja poeb peitu. Tema hoiuinimene võib aga kinnitada, et selle pisikese kassi sees on tegelikult suur süda ning hellikust iseloom! :) 

Katy Purryl on ka õde, kes asub teises hoiukodus Tallinnas- Mirrukass.

Katy sobiks hästi rahulikku peresse, kus pole teisi kasse ega muid loomi, et ta saaks olla ise tähelepanu keskpunktis. Katyle koerad ei meeldi.

Katy asub hoiukodus Tallinnas.

Katyle on tehtud kõik vajalikud protseduurid (kiibistamine, vaktsineerimine, ussirohukuurid ja steriliseerimine)