Keiko

Keiko
Nimi:Keiko
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS PONTSU ÕNNEKIISU KEIKO

Oled unistanud rahuliku iseloomuga sõbralikust kassist, kes ei rikuks mööblit ega roniks kardinaid pidi lae alla? Meil on pakkuda justnimelt selline lahe sõbralik tegelane – Keiko! 

Keiko on elukogenud, ülimalt rahulik ja armastusväärne kiisu. Mõnusalt muheda sõbrakesena lubab ta lahkesti endale pai teha ja naudib põse pealt sügamist. Talle meeldib pigem pikutada mõnes vaiksemas nurgas, kuid kui juhtubki, et mõni kassitoa teistest neljajalgsetest tema kaissu magama poeb, ei hakka Keiko kellegagi tüli alustama. Tema eluviisi võiks hästi kirjeldada Estella Elioti tuntud tsitaadiga "Rahu toob endaga nii palju positiivseid emotsioone, et see on väärt püüdlemist igas olukorras." Ka kardinatesse ei suhtu Keiko mõrvarlike plaanidega, sest ta on lihtsalt liiga paks, et neid pidi üles ronida.

Pesaleidja kassitoast kolis Keikoke vabatahtliku juurde hoiukoju, et oleks võimalik pakkuda talle nii palju armastust kui see üks võrratu suure südamega kassidaam väärib.

Keiko nime saab sõltuvalt kirjaviisist tõlkida Jaapani keelest kui 'õnnelik' või 'õnnistatud', millega läheb suurepäraselt kokku tema kolmes
ilusas toonis karv, mida peetakse selle harulduse tõttu õnnetoovaks. Ka tuntud Jaapani õnnesümboliks peetav maneki-neko ehk 'viipav kass' kujutab tihti kolmevärvilist kiisut.

Kiisuga tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkekott.

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile kassile, siis vajuta sellel samal lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Keikole külla.