Keisrinna

Keisrinna
Nimi:Keisrinna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN MÄRKA MEIE KEISRINNAT JA AITA TAL OMA ÕIGE INIMENE ÜLES LEIDA!

 

See imeilus valgete vuntsikestega must-valge kassitüdruk on umbes 2019. aasta maikuus sündinud Keisrinna. Meie juurde kolis Keisrinna 2020. aasta mais Kose vallast. 

Keisrinna on meeletult kaunis ja väikese kehaehitusega kassitüdruk, kellele on loodus andnud täiesti imelise mustvalge kasuka, mida uhke Keisrinna tervele maailmale eksponeerib. Samuti on täiesti võimatu mööda vaadata Keisrinna erkrohelistest silmadest, mis lausa helgivad vastu. 

Siiski on pisut metsik Keisrinna meie juures juba mõne kuuga suure arengu läbi teinud ning laseb ennast vahel isegi paitada! Kui ta meie juurde saabus ning vaktsiinide kinnitumist ning sterilisiseerimist suures puuris ootas, muutus ta puuris oldud aja jooksul väga paimaiaks ning oskas tähelepanu lausa ise küsida. Küll aga tuli ka temal aeg, et vabapidamistuppa kolida ning seal on kiisupreili natuke kinnisemaks muutunud. See on tegelikult täiesti arusaadav, sest nüüd jagab ta tuba veel saja teisega kassiga ning see võib alguses paras ehmatus olla. Siiski näitas aga puurisolud aeg meile, et Keisrinna on täiesti potentsiaalne süle- ja paikass, kes lihtsalt vajab OMA kodu, kus kogu tähelepanu ei pea jagama veel sadade käpapaaridega. Tüdruk lihtsalt vajab natuke aega, ruumi ja tohutut armastust ning küll ka tema saab lõpuks oma hirmudest lahti. Oh, kuidas me tahame ta juba oma koju ära saata! Õnn pidi ju nurga taga olema, kuid millise nurga taga Keisrinna õnn end peidab? 

Keisrinna elab meie suures vabapidamistoas ning sul on võimalik tutvuda läbi veebikaamera. Selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

Kui just sina soovid Keisrinnale teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Keisrinna vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!