Kelly

Kelly
Nimi:Kelly
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kelly on kodus jaanuar 2020.

KELLY OTSIB PESA JUBA 7 AASTAT!

Kellyle meeldibki omaette olla ja aknast välja vaadata, aga ikkagi on hoiuinimesel tunne, et ses pilgus on ka kübeke ootust. Ja lootust. Lootust leida see oma inimene, kes armastaks Kellyt just sellisena nagu ta on – titepõlve lollused on tehtud, elutarkust aastatega kogunenud omajagu ning head kombed ära õpitud.

Kelly on rahulik ja kombekas. Tagasihoidlik ka! Ta ei nori kunagi teistega tüli, ta ei käi laudadelt-kappidelt asju maha ajamas ning üldiselt eelistabki ta võõraid ja teiste asju mitte puutuda. Inimest jälgib ta eemalt. Ainult siis kui kõhuke väga tühjaks läheb kõnnib Kelly inimese kõrvale või niisama ligidale, vaatab oma ilusate silmadega hoiuinimesele otsa ning ootab vaikselt, et teda märgataks …

Kelly on pärit Tõrva tänavatelt, kust ta kolis hoiukoju 2013.a detsembris. Tema emme oli pärit kellegi kodust aga osutus üleliigseks ning aeti tänavale. Paraku ei jagunud aga karmis tänavaelus talle piisavalt õnne ja – imepisike Kelly pidi üksinda hakkama saama. Saigi. Jooksis suuremate kasside käppade vahelt kiiresti toidukausi juurde ja sama kiiresti silkas ka minema. Aega läks, kuid juba mõnda aega on Kelly soojas toas ja ootab …

Ta ei ole küll päriselt veendunud, et tema kasuka sasimine ja paitamine maailma kõige toredamad tegevused on, aga anname talle veel veidi aega. Ja loodame, et paisaamist peab Kelly asjaks, mida tohib teha vaid päris oma inimene.

Hetkel elab Kelly Tõrvas hoiukodus.

Kui soovid Kellyga tutvuma tulla, siis täida meie lemmikloomaküsimustik ja hoiukodu võtab esimesel võimalusel Sinuga ühendust.