Kendrick

Kendrick
Nimi:Kendrick
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Lääne-Viru maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS SINA TAHAKSID KENDRICKUGA MÜRADA?

Kendrick on 9-kuune kassipoeg, kes leiti 2017. aasta augustis ühest Õismäe keldrist koos oma kahe õekesega. Õed leidsid kohe päriskodu, aga Kendrick kolis hoiukoju, kus nüüd peab koguma julgust ja kodukiisule vajalikke kassitarkusi. Õnneks on tal abiks hoiupere oma kiisu, kes on Kendrickule nii tugi kui parim sõber. Küll oleks vahva, kui päriskodus ka mõni neljajalgne oleks, sest Kendrickule väga meeldib mängida, aga üksi on veidi keeruline... Muidugi, kui kahejalgsetel aega on, siis sobivad ka nemad suletutiga vehkima, peaasi, et mürada saab..

Nii Kendrick mõtleb ja ootab ning ei kaota lootust. Lõppude lõpuks oleks vaja kasvõi ÜHT head inimest, kes sooja kodu, hellust ja armastust pakuks. Uudishimulik poiss püüab kõigest väest inimestele näidata, et ta on kõige tublim kiisupoeg üldse – ei mingeid käpalööke, kriimustamist ega hammustamist isegi suurima ehmatuse või hirmujudina korral (olgem ausad, need inimloomad võivad vahel ikka päris hirmsad olla!).

Ehk oled just Sina see õige mängukaaslane? Kui tahaksid Kendrickuga tutvuma tulla tema praegusesse hoiukoju Haljalas, täida palun kassivõtja küsimustik (http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/) ja võtame ühendust.

Kendrickul juba on oma pass ja kiip, ning kõik parasiidid on ka korralikult tõrjutud, kõik vaktsiinid süstitud ja ta on ka kastreeritud.

Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb Kendrickuga kaasa Royal Canini kingipakike.

Märts 2018. Kassipoiss leidis oma kodu :)