Kessu

Kessu
Nimi:Kessu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜLI PEHME JA ARMAS KESSU TAHAB KUSKIL OMA VANADUSPÕLVE VEETA!
 
Kessu lugu on pigem kurva võitu. Tal oli oma pere olemas, kuid nad ei lubanud tal kodus olla ja Kessu pidi selle pärast olema kogu aeg õues. Omanikel oli ükskõik, kas õues on külm talv või soe suve ilm, põhiline, et kass toas ei olnud. Täpselt pole teada kui kaua ta külma käes pidi veetma enne kui heatahtlikud inimesed meile teada andsid. Omanikud olid ka sellest teavitatud ja neil tundus olevat isegi hea meel, et kassist lahti said.
 
Nüüd on Kessu olnud hoiukodus soojas alates vana-aasta õhtust. Esimesed ööd olid väga stressi rohked ja segadust täis. Nüüdseks tuleb ta ise hoiukodu juurde pai nuruma ja tähelepanu nõudma. Kui ta lõpuks oma pai kätte saab, hakkab ta koheselt nurruma, sõtkuma ja lausa ilastama. Peale seda heidab ta kas inimese peale pikali, või läheb voodi teise otsa, kus ta muidu ka oma ööd veedab.
 
Veel meeldib Kessule väga inimesega koos süüa teha. See tähendab just seda, et inimene teeb ja tema sööb tükikesi enne kui need maitsestatud saavad. Eriti lemmikuks on saanud loomulikult kana ja samuti ka värske kurk. Neid mõlemat nähes hakkab Kessu tugevalt mäuguma ja siis proovib käpaga õrnalt lüües seda käest ära saada.
 
Vanust on Kessul tema endiste omanike sõnul 17, ehk ta on juba üsna palju elus näinud. Välimuselt on ta imeilus pikakarvaline kilpkonn. Kammimine oleks tal just selle pärast vajalik ja kuna see pole tal lemmik tegevus, tuleks seda teha skeemitamise ja nunnutamisega. Hiljem kindlasti aitab andestamisel kaasa hea maius.
 
Kessul on tehtud kõik vajalikud protseduurid, et oma päris enda koju kolida. Kindlasti meeldiks talle olla ka üksik kass, et kogu tähelepanu endale saada. Kui tunned, et sinu elust on selline karvapall puudu, siis tutvu tingimustega ja täida tema kohta ankeet https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/