Kibuna viisikud

Kibuna viisikud
Nimi:Kibuna viisikud
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Kassilapsed on oma kodud leidnud :)
 
Heade inimeste abiga jõudis Kibunast Pesaleidja hoole alla 5 imearmast kiisupoega, kel vanust varsti 2 kuud. 3 imeilusat punast poissi ja 2 superkaunist hallitriibulist tüdrukut ootavad alates oktoobri algusest oma kodu Tallinnas hoiukodus. 
 
Kiisud on ühtmoodi väga sõbralikud ja aktiivsed, tahavad olla inimese juures, nurruda ja magada inimese kõrval, kaisus ja peal.
Leo e. Leopold on kõige suurem poiss, aktiivne ja julgemast julgem.
Lennu e. Lennart eelistab isegi pasteedile enne veidi kaisus olla ja inimesele armunult otsa vaadata.
Luki e. Lukas on õrnake poiss, müramises aga muidugi esimene käpp, ta on väike, aga nupukas (tema ainsana näris läbi, kuidas trikiga karbist kõik mänguasjad kätte saada ja mida selleks ette võtma peab).
Tüdrukud on imekaunid hallitriibulised, kel kasuka sees veidi ka punast siin-seal särab.
Indi ja Linnu (e. Linnea) mõlemad tahavad olla oma inimese lähedal, ronida nende näo juurde ja nuusutada hoiuperenaisel silmnägu üle. Teinekord tududa ka õla peal. Linnu on alati kambas esiplaanil ja tal on oma üpris häälekas arvamus, tema ütleb selge näuga välja, mida soovib. Ta tahab palju suhelda ja tähelepanu. Indi, kaunis Indi, oli alguses kõige pisem titt, aga nüüd imekauni punase tukaga preili läheb ilusamaks iga päevaga! 
 
Ai-ai, kui armsad nad kõik on! Neid ongi raske üksteisest eristada. Ja neid koos mängimas näha on suur rõõm ja hea meel selle üle, et nendest ei saa koduta kasse, kes külmade saabudes haigestuks ja tõenäoliselt oma elu enne kevadet kaotaks... Miks mitte adopteerida samast perekonnast ühe kiisu asemel kaks?! Tuleb kaasa tükike turvatunnet kiisudele ja palju rohkem rõõmu tervele perele!