Kiira

Kiira
Nimi:Kiira
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oled terve elu unistanud kassist, kes oleks iseseisev ning laseks sul probleemideta mõnepäevastel puhkustel käia? Sellisel juhul võid lõpetada oma otsingud nüüd, sest Pesaleidja kassitoas on ootamas umbes 4-aastane Kiira. Kiira tunneb laseb sul rahulikult oma toimetamisi teha ning ei nõua lakkamatult tähelepanu. Kiiral on endalgi palju kassiasju ajada ning seetõttu pakub ta oma inimeselegi võimalikult palju oma aega. Ainus, mida Kiira Sinult palub on värske vesi, täis toidukauss ning puhas liivakast. Tänu sellele ei teki ka ohtu, et kipuksid unustama, et Sinuga koos elab ka üks triibuline neljakäpaline.

 

Kiira on oma päriskodu oodanud juba alates 2019. aasta maist. Kuna selle aja jooksul ei ole mitte keegi temast huvi tundnud, siis tundub, et Kiira on vaikselt olukorraga leppimas ning seetõttu ei üritagi enam teiste sadade kasside seast huvilistele silma jääma. Samas teame kõik, et kassituba ei ole Kiira jaoks õige koht pikaajaliseks elamiseks. Seega loodame, et äkki just Sina, oled see inimene, kes saab tõestada Kiirale, et päriskodu on ühele kassile just see õige koht.

 

Kui just Sullegi tundub, et Kiira on see kass, kes väärib kohta sinu elus, siis vajuta siin samas lehel nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära ankeet. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ja kutsume juba lähemalt Kiiraga tutvuma. Selleks, et teil, Kiiraga, oleks natukene mugavam alustada uut ja põnevat elu, saate kaasa ka pisikese kingituse Purinalt.