Kiisutüdruk Niff

Kiisutüdruk Niff
Nimi:Kiisutüdruk Niff
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Niff on oma õiget inimest pidanud ootama üle 6 aasta juba.

Umbes 2,5 kuusena püüti ta koos emme ning venna-õega Tõrva kassikolooniast. Olude sunnil elas pere mõnda aega keldris – pole just tuba, aga soe ja ohutu ikka. Kassilaps, kes algatuseks oli väga arglik, õppis paari kuu möödudes inimest nii palju usaldama, et julges hoiuperenaisele lähemale hiilida ja kätt nuuskida. Ja loomulikult oli pisike Niff sabaotsani täis mängulusti ja uudishimu.

Kui hoiukodusse ruumi juurde tekkis kolis kassike keldrist tuppa. Aga selline elumuutus ehmatas noort preilit hirmsasti …

Nende pikkade aastatega on Niff sirgunud kauniks ja iseseisvaks preiliks. Ta on üks nendest kassidest, kes otseselt inimesega miilustama ei tule – tõeline „kass, kes kõnnib omapead“. Niff nuusutab küll inimese kätt ja lubab enese käpale ka pisikese pai teha, aga rohkem end sasida ei lase. Ja endiselt on ta uudishimulik ja lustiline – turnib kõrgustes, avab kappide uksi, et sisse piiluda ja mängib oma kassimänge. Lisaks meeldib talle ka pisemate kaaslaste eest hoolitseda.

Siiski tundub, et ka Niff igatseb seda üht ja õiget inimest: vaatab aknal huvitatult möödujaid, silmitseb ootavalt ust ning saadab lahkujaid nukra ehk veidi ka kadeda pilguga kodudesse.

 

Lisainfo erika@pesaleidja.ee