Kiki

Kiki
Nimi:Kiki
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE KIKI OOTAB KASSITOAS (HOIU)KODU!

Pisike Kiki saabus Pesaleidjasse 15.04.23 Lääne-Harju vallast. Kiki on arvatavasti sündinud 2023.aasta alguses.

Kiisutüdruk on meie hoole all olnud veel väga lühikest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, kuid me teeme omaltpoolt kõik, et tema olemine Pesaleidja varjupaigas oleks mugav ning ta hakkaks inimesi armastama sama palju nagu meie armastame teda. Juba on näha Kiki julgemaks muutumist. Nüüdseks kõnnib ta juba kassitoas saba püsti ringi ja ei peida ennast enam sügavates kratsipuude pesades. Lisaks saabub Kiki uudistama ka konservide jagamist ja proovib ka endale killukese saagist saada.

Kikil on aga üks suur mure. Nimelt võitleb see pisike kassipreili igapäevaselt kroonilise nohuga, millest kassitoas elades on isegi võimatu lahti saada. Kiki unistab mõnusast vaiksest ja soojast kodust, kus saaks oma mured turja taha jätta ja seda õiget kassipreilna elu elama hakata!

Kiki on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed. Kui soovid Kikiga kohtuma tulla siis tutvu loomavõtu tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.