Kirsi

Kirsi
Nimi:Kirsi
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

6.12.2018 Kirsi leidis oma pere ja nurrub nüüd neile!

UNELMATE PEREKASS KIRSI

Keset suvekuumust saime hirmutava väljakutse Kundast – leitud on kokkukukkunud kassiema koos kolme väikese pojaga. Meile saabunud ema, kes sai nimeks Kirsi, oli nii kondine, nõrk ja jõuetu, et kartsime halvimat. Saime veidi südamerahu, kui selgus, et ühegi tõsise haiguse all see nooruke kass siiski ei kannata. Kui Kirsi jälle sööma hakkas ning veidi jõudu kogus, sai selgeks, et tegu on ühe erakordselt sõbraliku ja malbe kassiga.

Ei ole kahtlust, et Kirsi on varem olnud kodukass, sest elu suures kassikarjas ei sobinud talle kohe üldse mitte. Kui me ta peale nuumamist, vaktsiini kinnistumist ja steriliseerimisoperatsioonist toibumist kassituppa teiste hulka viisime, tabas teda koletu stress. Ta veetis päevi kerratõmbunult ning ilmselt lõpetas söömise, sest ühel hetkel oli ta taas nii nõrk, et vajas kliinikus turgutamist. Oli selge, et kliinikust kassituppa me teda enam viia ei saa – õnneks leidsime talle vahva hoiukodu.

Hoiukodus on Kirsi taas see kass, kes pikalt peidus oli. Ta naudib meeletult inimeste tähelepanu ja hellust, on suureks rõõmuks pere lastele ja käib nende kaisus magamas. Mängib, mõnuleb ja tunneb elust rõõmu. Kirsi on ideaalne perekass, malbe, heatujuline ja tänulik. Ta on tõenäoliselt umbes 3-aastane, on vaktsineeritud, kiibistatud ning steriliseeritud.

Kui tahaksid Kirsile kodu pakkuda, siis täida kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust.