Kissa

Kissa
Nimi:Kissa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kissa on Viljandi varjupaigast pärit kolmevärviline kohevakarvaline kassipreili. Kissa kasukas on helehall, segunenud veidikese kollasega. Kohev hall kasukas ja veidi arglik samm loovad Kissast kohati kummitusliku olendi, keda on põnev jälgida. Kissa on vanuses, kus ta tegeleb hea meelega mängumisega, aga loomulikult on tema tähelepanu võimalik võita ka hea toiduga.

Kissa oli varjupaigast tulles väga arglik, aga kuna hoiukodus oli olemas ka üks sotsialiseeritud kassipoeg, siis selle seltsilise abil muutus ka Kissa suhteliselt kiiresti inimsõbralikuks. Kissa on alati inimese juures, aga tegeleb omamoodi luuremängudega - nuusutab inimest, püüab küüntega inimese varbaid jne. Väga suure huviga jälgib ta loomulikult ka merisigade puuri.

Kissa on hoiukodus kodunenud ning laseb hoiukodu perenaisel end ka paitada ja lühemaks ajaks sülle võtta. Ta on alati läheduses, kui toimetatakse köögis ning lunib endale palakesi, selle asemel, et oma kausist väga tervislikke kassikrõbinaid süüa. Uuel omanikul tuleks arvestada, et ta kipub laua pealt varastama ka neid asju, mis kassi menüüsse ei kuulu.  Liivakastis oskas ta ilusti käia juba varjupaigast tulles. 

Kui sul on Kissale kodusoojusega harjumiseks aega anda, siis palun vajuta 'Soovin seda loomakest' nuppu ja võtame peatselt ühendust!