Kiti

Kiti
Nimi:Kiti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIKIISU KITI OTSIB MÕNUSAT KODU, KUST SUUREKS SIRGUDA!

Kiti on 14.11.2023 Kuusalu vallast, Kiiult, Pesaleidjasse jõudnud kiisu. Ta on 2022. aastal sündinud kassitüdruk, kellel on imeilus halli-valge mustriline kasukas. Ta on alles väga noor kiisutüdruk aga ometi juba nii mõnusa malbe, südamliku ja rahuliku olekuga!

Vaatamata lühikesele Pesaleidjas veedetud ajale, on Kiti juba usinasti hakanud paisid vastu võtma. Ta küll ei jookse inimest nähes ise temalt tähelepanu küsima, kuid kui seda talle pakkuda, siis naudib ta seda hea meelega. Nii, kui paikäsi ilmub, läheb käima vaevukuuldav nurrumootor ning suust veereb suurest mõnust välja pisike ilatilgake. Samuti keerab ta usalduse märgiks mõnusasti kõhu silitamiseks taeva poole ja küsib peaga paitusi veel juurdegi. Kindlasti oleks ta mõnusaks kaaslaseks ka väiksemale kassiarmastajast rahulikule kahejalgsele, kellega koos üles kasvada, mängida ja ühiseid unetunde nautida saaks!

Kiti on kiibistatud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrjed. Ehk täiesti valmis kodukiisu eluks!

Kui soovid oma kodu ja südame armsale Kitile avada, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST", tutvu looma võtmise tingimustega, täida loomasoovija küsimustik ning me võtame sinuga peagi ühendust ja kutsume kassituppa Kitiga tutvuma!