Kitu

Kitu
Nimi:Kitu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KITU leidis pere oktoober 2018 :)

KITU – KLASSIKALISELT KAUNIS, AGA KEERULINE
Kitu on tõesti kaunis nagu unistus, kuid paraku ka vähemalt sama keeruline ja raskesti saavutatav. Ta sattus Pesaleidja kassituppa Viljandi varjupaigast, kuhu ta oli toodud kodust, mis teda enam ei soovinud. Ja on täiesti arusaadav, et selline elumuutus paiskas Kitu senise maailmanägemise uppi. Kui sa seni oled olnud oma lossi printsess, siis on kassitoas saja liigikaaslase hulgas väga keeruline toime tulla. Kui sa seni oled olnud ainus primadonna, kes otsustab, kui sageli ja kui palju sind paitada tohib, siis nüüd tuleb lausa võidelda nende harvade hetkede eest, mida pidevalt vahelduvad vabatahtlikud sulle pühendada saavad. Ometi ei kaota Kitu lootust: ta väljanägemine on nii eriline ja tähelepanuvajadus nii suur, et mitte ükski kassitoa külaline ei saa ni lahkuda, et ta Kitut ei märkaks. Peab ju ükskord tulema see üks ja õige, kes Kitule jälle tema kuningriigi tagasi annab!

Kitu on väga puhas kass ja sööb kõike, mida pakutakse, ent ometi kipub kassitoas kaalu kaotama – ta on harjunud, et inimene sööb koos temaga, või vähemalt vaatab, kuidas ta sööb, ent selleks pole praegu mingit võimalust, ja nii Kitu kurvastabki. Otsime Kitule rahulikku kodu, kus inimes(t)el oleks tema jaoks aega. Kitu vajab väga palju tähelepanu, ent tõenäoliselt ei sobiks väikeste lastega perre. Aga kui tuleks see õige kodu, siis uhkemat diivani kaunistajat annab otsida.

Kui Sa usud, et Sul jätkub aega ja tahtmist meie kaunitariga sõbraks saada, siis täida meie kiisuvõtja ankeet ja tule Kitut vaatama. Usu, Sa ei kahetse!
Et kojuminek lustlikum oleks, saab Kitu kaasa Royal Canini kingipaki, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja isikliku passi omanik.