Kleo

Kleo
Nimi:Kleo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RÕÕMUPALL KLEO LOODAB HEALE KODULE

Kleo saabus koos teiste liigikaaslastega Pesaleidjasse Viljandi Varjupaigast 24. aprillil 2023. Kleo on sündinud 2017.aasta veebruaris ja on nüüdseks sirgunud juba päris suureks poisiks. Kleo on kauni triibulise kasuka ja sooja olekuga Pesaleidja kassitoa liige. Kingitusel on ikka lips. Kui elu ulatab Sulle kingituse, siis võta ta vastu.

Kleo on seltsiv ja uudishimulik poiss ning puurib kõiki kassitoa kahejalgseid oma kahe tõllarattast silmaga. Ta on selline kass, kellele vaatad lihtsalt otsa ja juba süda sulab ning suunurgad tõusevad ülespoole. Kleo on meie rõõmupall. (Kleo palub öelda, et varsti laadib tema sotsiaalmeedia mänedžer paremad pildid ka üles, et rõõmu ka nendega jagada, kel ei ole võimalik Kleole kassituppa külla tulla.)

Kui Kleol on ka mõni pahe, siis vaid see, et ta on kole paimaias. Tema juba diivani alla peitu ei poe, vaid tuleb kohe pai küsima. Kui ta pai ei soovi, soovib kassipoiss, et temaga mängiksid. Ta võib ju olla nagu suuremat sorti kass või väiksema tiigri mõõtu, kuid tugevad tagajalad tõukavad selle kere maast millisekundiga üles suleritva püüdma. Maas nöörijuppi jaksab ka taga ajada. Sa ei jõua nööri nii kiiresti ära lohistada, et ta seda kätte ei saaks.

Nagu õigele kassile kohane, on Kleo kiibistatud + vaktsineeritud + kastreeritud + saanud parasiiditõrje. Kleo käib korralikult liivakastil ja sööb ilusti kausist ilma põrandale ajamata.

Kui tunned, et Kleost võiks saada Sinu parim sõber, siis kliki nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja me võtame Sinuga peagi ühendust.