Krae

Krae
Nimi:Krae
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KRAE ON BRONEERITUD NING KOLIB OMA KOJU 10.03.2023! 

 

Kiisupreili Krae kolis Pesaleidjasse (kohe otse hoiukoju) 27. märts 2022. 
Ta kolis koos oma ühe imearmsa paaripäevase kassilapsega, kelle ta ilusti suureks kasvataks ning koduteele saatis. Aeg-ajalt käib Krae laps ka hoiukodus külas ning alati on kohustuslik ka emaga veidi suhelda :) 

 

Krae on üks äraütlemata sotsiaalne kassipreili, kes armastab tohutult diivanil kaisutamist ning teleka vaatamisest. Loomulikult ei ütle ära ta liigikaaslastest, sest hoiukodus on ka alalised elanikud kaks kassi, kellega Krae territooriumit jagab. Esialgu ta pisut pelgas, sest üks neist on veidi ülemeelikum ja tüütum, seega Krae eelistas hoida pisut distantsi, kuid nüüd on ta ka temaga harjunud. Koeri ta hetkel veel pelgab (nii taksi kui labradori) ning pea kaheaastane laps enam nurka värisema ei aja, vaid rahulikult Krae tolereerib olukorda. Nüüd juba isegi küsib lapselt pai! :) 
Inimarmastus on tal aga tohutu ning ta võiks lõputult paikätt nautida. Sellest grammivõrra rohkem armastab ta aga KONSERVI! Ei ole konservi, mida Krae ei jumaldaks. Ta sisemine kell teab täpselt, et kell 21.30 on konserviaeg ning üsna häälekalt ta sellest ka märku annab, et teda mitte mingil juhul vahele ei jäetaks. 

 

Igatahes on Krae valmis huvilistega tutvuma ning pisut rohkem ennast avama. Kui ta Sind kõnetab, ole pai, võta meiega ühendust ning kutsume Su Kraega kohtumisele! Krae ootab juba!