Krahv

Krahv
Nimi:Krahv
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜKS OMAMOODI KASS KRAHV

Krahv on umbes 3-4 aastane kassipoiss, kes on üles kasvanud vabaduses. Pai teha ei lasknud, aga jälgis meid kaugelt, kuid söögiga hakkasime teda aina meelitama endale lähemale. Ega me tema iseloomust ei teadnudki palju, kui ükspäev ta kinni nabisime, ära kastreerisime ja kiipisime. Siis hakkas meile ka selguma Krahvi iseloom. See kass on söönud õues olles lõvikonservi! Pai tahab tema ainult siis, kui TEMA TAHAB paitades end ise vastu sinu jalga, samal ajal urisedes ja kräunudes hirmutavalt. See on lihtsalt meeletult naljakas vaatepilt, et temaga peab lihtsalt kohtuma, et seda mõista! :D Muidu pikutab ta rahulikult hoovis päikeselaigul ja tahab väga suhelda inimestega.

Krahv ei ole kuri, aga ilmselt on tal mingid pahad mälestused seoses inimkäega, mistõttu ta seda ei usalda. Samas kui sa lased tal ise toimetada vastu su jalgu, siis on ta üks ütlemata lahe kass! Nüüd oleme suutnud ta dresseerida nii, et söögi ajal ta küll mõmiseb su peale, kuid laseb ilusti paitada. Peale kastreerimist on temast tulnud välja ka meeletu mänguloom- ta võib ajada taga sulepulka, puult alla kukkunud õunu või tuules lehvivaid rohukõrsi. Ilmselt ei sobi ta kassiks väikestele lastele, kuid kuskile tallu, kus tal on palju vabadust ja ruumi joosta, sobib ta imehästi hiirepüüdjaks. Kravi loovutamegi vaid koju, kus ta saab elada õues enamik aega, kuid vajadusel saab ta ka olla soojas. Sest tuppa tahab Krahv saada ka väga, kuid kuna ta teisi kasse väga ei armasta, siis kahjuks peab ta elama õues. Küll aga uuelt kodult ootame, et tal oleks vähemalt võimalus, kas tuppa saada või kasvõi soojas esikus magada.

Ta on vähenõudlik ja ilmselt saab temast ideaalne hiirepüüdja. Võib-olla ka mõne aja pärast üks hellikkass. Kes seda teab!

Kui Sul on puudu kodust selline omamoodi iseloomuga hiirepüüdja, siis täida ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/