Krässu

Krässu
Nimi:Krässu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAKS KORDA KODU KAOTANUD KRÄSSU OTSIB UUT VÕIMALUST!


Ilmselt mõni meie pikaajalisem sõber mäletab, et Pesaleidja hooleall juba kunagi oli sarnane kassike, kuid siis alles täiesti kassipoeg ning iseloomult veidi pelglik. 2014. aastal kolis see pisikene armas pelglik kassipoeg oma päriskoju. Seal sai ta elada aastaid ning muutus ka täitsa sotsiaalseks ning inimesi armastavaks kassikeseks. Kahjuks aga seda idülli pikaks ajaks ei jätkunud ning omanikud pidid Krässust loobuma.  Kevadel tekkis Kärssule uus võimalus uuele kodule ning kahjuks sai ka seegi väga kiiresti läbi ning Krässu tagastati. 

Seega on Krässu taas tagasi kassitoas ning otsib uut võimalust. Tänaseks päevaks ei ole küll enam tegu nunnu pelgliku kassipojaga vaid hoopis 4,5 aastase üliilusa ning sõbraliku täiskasvanud kassiga. Samas oma suuruselt võiks ta petta mõne mitte nii terava silmaga inimese ära, sest kasvult on ta endiselt nagu aastane noor kassikene.
Kuna juba kodus elanud kassi jaoks on sellises suures ning kasside rohkes keskkonnas uuest harjuda ikka paras katsumus, siis vajaks Krässu ideaalis kiiremas korras püsivat päriskodu. 
Kui saad pakkuda vaesele Krässule päriskodu, siis palun vajuta siin samas kodulehel "soovin seda kassikest" nuppu ning täida ära meie loomavõtja ankeet ning tule Krässule külla. :)