Kris

Kris
Nimi:Kris
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS ALATES 01.09.2018

Kris - imearmas,  äärmiselt sõbralik, mega nurruja, kaisutaja, mänguhimuline - aga ometi mitte kõigi jaoks...

Nimelt arvas keegi et temal kiisupoega pole vaja ja jättis ta lihtsalt südametult Kristiine keskuse WCsse. Kassipoiss oli hirmunud ja üleni märg. Me ei tea, kas ta visati potti ja ronis välja sealt või ta hirmust pissis ise ennast täis. Meie juurde jõudis igatahes Kris üleni räpasena ja hoiukodu pesi ta koheselt puhtaks. Ega see talle ei meeldinud, aga kui pärast puhas oli, oli kassilaps väga tragi ja hoolises enda tublisti. Karv sai veel omakorda puhtaks lakutud ja kuivatatud ja peale nii suurt tööd jäädi magama. Eks oli ju väsitav päev siiski seljataga.
Tore on see, et peale hügamist ei ole ta pettunud inimestes, vaid armastab neid samamoodi. Tahab väga pai, mille peale kohe nurr lahti läheb, jookseb uksele vastu, tahab väga suletutiga mängida, aga oskab mängida ka üksi ja VÄGA meeldib teise kassiga üksteist  taga ajada. Seega sobiks ta väga kokku kas oma praeguse mängukaaslase Atiriiga või siis teise pisema kiisuga, kes talle haiget mänguhoos ei tee. Aga üks suur müdin käib koguaeg.
Kris on saanud parasiiditõrje ja enne uude koju minekut saab ka kiibitud. Lisaks killukesele hoiukodu südamest anname talle kaasa ka passi ning  kingipaki Royal Caninilt.