Krissu

Krissu
Nimi:Krissu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÄNGUHIMULINE KRISSU OTSIB KODU KUS ENDA EDUSAMMUDEGA JÄTKATA!

 

Krissu on sündinud 01.05.2021. Pesaleidjasse saabus noor kassipoiss Lohusalust 26.04.23. Välimuselt on Krissul viisakas must-valge ülikond ja eriti nunnud suured kollased silmad, mis sobivad ideaalselt tema mänguhimulise loomusega.

Krissu on kassitoas teinud läbi suuri muutusi. Pesaleidjasse tulles veetis Krissu enamus ajast kassipesa taga peidus ja oli vaja vaid pilku tema poole kui juba saatis hirmust kähina välja, täna on hirmunud kassipoisist välja koorunud üks kassitoa mänguhimulisemaid kasse. Lisaks sellele on Krissust saanud suur geelmaiuse fänn, mida ta nüüdseks juba suure himuga näpuotsa pealt limpsib. 

Kahejalgsed on Krissu jaoks veel natuke hirmsad, aga aeg on näidanud, et pidev mängimine ja maiustamine mõjub talle hästi. Omas kodus, kus Krissu saaks palju rohkem mängida ja maiustada, oleks tema kohanemise protsess kindlasti kiirem ja lõbusam nii talle kui ka tema uuele perele. Mis kõige tähtsam, tema pikk ja ilus eesootav elu oleks kohe palju ilusam ja rõõmsam. 

Krissu on eeskujulikult kastreeritud ja vaktsineeritud, saanud parasiiditõrje ning omab oma isiklikku passi ja kiipi.

Kui tunned, et just Sinu kodust on üks lõbus ja mänguhimuline kassipoiss puudu, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik ja võtame sinuga peagi ühendust!