Krõbin

Krõbin
Nimi:Krõbin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KRÕBINA INIMENE, ANNA ENNAST NÄOLE!

Krõbin on imekauni pikakarvalise kasukaga kassiproua, kes on umbes 6- aastane. Oma kodu on ta otsinud juba kaks pikka aastat. Krõbin vaatab meile nukralt otsa, justkui küsides, kuhu tema inimene jääb. Meie usume siiralt, et igaühe jaoks on kuskil keegi :) Seega... Krõbina inimene, kus sa küll ennast nii kaua peidad?

Krõbin on edeva ja silmatorkava välimusega, kuid iseloom on tal pigem rahulik. Eks need kassipojatembud on ammu tehtud ning tihti eelistab ta hoogsale mängule niisama lesimist ja ümbruse jälgimist. See aga ei tähenda kindlasti seda, et Krõbinal üldse mängutuju poleks - mõnikord on ju väga tore mänguhiirt taga ajada! Krõbin ei ole kindlasti selline, kes ise pai nuruma läheks, kuid lähenevat paikätt jälgib ta alati huviga. Kassitoast käib palju inimesi läbi ja neid kõiki on ju väga raske usaldada! Siiski oleme täiesti kindlad, et päris oma kodus tekiks tal usaldus kiiresti. Krõbin saab ka teiste kiisudega hästi läbi ja teda ei häiriks üldse, kui kodus juba teine karvakera ees ootaks. Tihti teeb teine kiisu uuel tulijal koduga harjumise lihtsamaks.

Kui Krõbina lugu sind kõnetas ja ta sulle kasvõi natukene südamesse puges, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi tingimused ning täida ankeet. Seejärel võetakse sinuga ühendust ning kutsutakse Krõbinale külla!