Kusti

Kusti
Nimi:Kusti
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA VUNTS KUSTI POLE NUKITSAMEES, AGA ARMASTAVAT KODU VAJAB KÜLL JA RUTTU!


Teate ju küll seda laulu „Nukitsamehe“ filmist:
„Head lapsed need kasvavad vitsata.
Arm aitab enam kui hirm“?


See oleks kirjutatud justnagu meie Kustile, noorele kassipoisile, kelle pikk tänavaelu on pelglikuks muutnud. Aga just nagu „Nukitsamehe“ Kusti nii ka meie Kusti ihkab armastust ja seda oma inimest. Juba praegu üritab Kusti kahejalgsetega sõprust sobitada: püüab mööduja varbaid ning kuulab pea viltu tähelepanelikult, mida ta praegusel hoiuperenaisel öelda on. Aga meie Kusti ei saa oma praegusesse pelgupaika enam kauemaks jääda, sest ta kuulub nende kiisude hulka, kes suudavad särada vaid ükskiku lemmikuna. Praegune karjaelu on tema jaoks kurnav. Seetõttu otsime talle võimalikult kiiresti uut (hoiu)kodu ja inimest, kel jätkus kannatlikkust jagada just seda armu ja hoolimist.
Muidu on Kusti igati vinks-vonks kassinooruk: ei mingeid parasiite, juba kenasti kastreeritud ning oma isikliku passi ja kiibinumbri omanik.
Kui Sa tunned, et tahaksid kassipoisile kodu pakkuda, siis palun, täida meie Loomasoovija küsimustik või kui soovid kiisule alustuseks hoiukodu pakkuda, siis kirjuta meile info@pesaleidja.ee ja me võtame Sinuga ühendust!

Kirjuta meile, kui soovid Kusti kohta rohkem kuulda!
Kusti ootab Sinu kirja juba põnevusega!

 

Lisainfo: erika@pesaleidja.ee