Kutt

Kutt
Nimi:Kutt
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

INIMENE KULLA PAI, KAS SINUST MINU UUS SÕBER SAI?

Mina olen pisike Kutt, sündisin 01.05.2020, olen pesakonna ainuke pikakarvaline must-valge kiisupoiss, nii nagu mu õel Preililgi, on mul tagakäppadel valged põlvikud ja esikäppadel vaid sõrmikud jalas, minul nina vahel triipu ei ole, kuid mul on valge alahuul ja suur valge põlleke rinnal. Olen väga väga armas! Olen kõige inimlembelisem, suur kaisupall, patserdan pidevalt mööda hoiukodukest ringi, lootes, et igalt poolt leidub maiuseid või konservi. 

Kratsipuu on minu lemmik koht ronimiseks, seal on nii hea oma pisikesi küüsi teritada, see on nii vahva. Kuid lemmik mänguasi on mul kindlasti toru, mängime terve pesakonnaga koguaeg seal sees ja selle ümber. vahel jääb juhtumisi seal küljes olev pael mulle kammaste vahele ja siis ma tatsan tähtsa näoga nina kõrgel ringi, olen tugev kassipoiss ja keegi teine seda trikki ei oska! Tihti tudun inimesel õlal ning nurun paitamist vaikselt inimjala toel hüpates, küüsi ma muidugi selleks ei kasuta, see oleks ju väga valus. 

Lisaks oma kassiemmele ja õdedele-vendadele olen koera ja võõra suurema kiisuga harjunud, nimelt on nemad meie hoiukodu päris liikmed ja nendega mängida on niii tore!
Klikka rohelisel lahtril ''soovin seda loomakest'' ja täida mulle ankeet. Olen juba kojuminekuks valmis!