Kviten

Kviten
Nimi:Kviten
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PÄÄSTA KVITEN KIUSAJATE KÄEST!

Kas oled uue pereliikme otsingul? Kas sul on kodus juba üks (või mitu) karvapall, kes ootab endale mängukaaslast? Kui vastasid neile küsimustele jaatavalt, siis on mul Sulle hea uudis! Meil on hoiukodus täpselt selline kiisu!

Kviten on 1.5-aastane kassipoiss. Tema õde ja vend on ammu uues kodus, kuid rohkem aega vajav Kviten on siiamaani teisi kasse täis hoiukodus enda peret ootamas. Kviten on nii vahva kass, et hoiukodu võiks ta isegi endale jätta, kuid kahjuks teised karvased elanikud nii ei arva. Kuigi Kviten on teistest peajagu suurem, on ta siiski teiste peksukott. Ei anta talle mänguasju, ei tohi ta pesas magada. Vahepeal, kui teised kaks bossi magavad, hiilib arake Kviten nende kõrvale magama, sest ta nii igatseb lähedust ja armastust.
Kviten jumaldab paisid ja inimese lähedust, kuid ta vajab aega. Hoiukodu inimloomadega on ta täitsa harjunud ning nemad võivad Kvitenit ka sülle võtta, kuid uus kodu peab kindlasti arvestama, et see kõik võtab aega.

Kviten on kastreeritud, vaktsineeritud ja omab Europassi! Kviten saab läbi kasside, koerte ja lastega!

 

Kui Sul on kodus ja südames just sellisele õnnetukesele koht, siis täida meie loomasoovija ankeet ja me võtame Teiega ühendust http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/.