Kviti

Kviti
Nimi:Kviti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

Hei, minu nimi on Kviti ja ma olen noor ühe aastane kassineiu, kellel pole veel kordagi päris oma kodu ja inimperekonda olnud. Pesaleidjasse saabusin märtsis, kui ilmad olid veel külmad ja talvised, nüüd aga on väljas juba soe suvi, kuid minu päris oma inimene pole mind ikka veel kassitoast ülesse leidnud. Välimuselt olen ma üsna eriline, kuna kahjuks oli mul vaja eemaldada üks silm ning seetõttu olen nüüd nagu väike piraat oma ilusa halli-valge kasukaga vaikselt mööda tuba ringi hiilides.

Kassitoas on mul seltsiks palju teisi kasse, kuid sellegipoolest tunnen ma end seal ikkagi üksildasena, kuna pole ühtegi inimsõpra, kellega pikemalt ja lähemalt tutvust sobitada, mõnusalt sülle pugeda ja oma igapäeva muresid ja põnevaid avastusi jagada… Ma ei oota oma tulevaselt kodult midagi ekstreemset ega ebatavalist, soovin vaid kohta, kus saan end turvaliselt ja armastatuna tunda ning samuti piisavalt aega ja mõistvat suhtumist, et saaksin rahulikult omas tempos uue eluga kohaneda.

Olen kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Uude koju võtan kaasa Pro Plani stardipakikese. Kui soovid mulle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ning võtan Sinuga ühendust.