Lady Grey

Lady Grey
Nimi:Lady Grey
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Viljandi maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lady Grey on imeilus vesihall kollaste sügavate silmadega emane kassidaam. Ta on tõeline sinivereline. Väärikas hoiak ja suursugune pilk.
Väga usaldav. Väga kainemõistuslik.
Olgugi, et tegemist on tõelise leediga, tuleb ta ikka ja nühib end vastu inimesi ja keerutab mööda vaipa. Vahepeal muutub väikeseks lapseks ja mängib ennastunustavalt mänguasjadega. Oma kiisupoega Saimat hoiab nagu hingeõnnistust - nad mängivad ja müravad, lakuvad ja hoolitsevad, musitavad, vahepeal kaklevad sõbralikult. Lady Grey otsib väga inimese lähedust. Naudib ja nurrub, kui pai teha ja tuleb öösel jalgade peale magama. Talle meeldivad värsked kvaliteetsed konservid ja ka krõbinaid sööb korralikult. Liivakasti kasutab oskuslikult.

Lady Grey kardab jopedes inimesi. Ja inimesi, kellel on küttepuud süles. Aga muidu harjub ta ka uute inimestega üsna kiiresti!
Lady Grey jõudis meie juurde tänu toredale loomaarstile, kes keeldus tervet tiinet kassi eutaneerimast. Loomulikult võtsime kassi kiiresti enda hoole alla. Mõni päev peale hoiukodusse kolimist sündiski Ladyl väike tütar Saima, kellega nad ideaalis tahaksid leida omale koos selle päris õige ja armastava perekonna.
Lady Grey ja Saima elavad hoiukodus Viljandi linnas.