Lapiliisu

Lapiliisu
Nimi:Lapiliisu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

KODU OTSIVA LAPILIISU LUGU

Lapiliisu on üks väike vapper emme, kellest saime teada tänu tema pojakestele, kes hakkasid pesast välja kippuma. Lapiliisu lugu algas meie jaoks nii... Eelmise aasta maikuus sai väike vapper emme ühe kuuri kõledal ja räpasel pööningul 5 pojukest. Kuidagi sai ta nende toitmisega hakkama, ise majaelanikelt ühtegi palukest saamata, kuni pojad said üle kuu vanaks ja kaela kandma hakkasid. Pojad ukerdasid räästa serval, vihmaveerennis ja mõni kukkus ka pööningult maa peale. Õnneks jäid kõik terveks ja neid jõmpsikaid märkas üks tore noormees, kes andis abivajajatest teada. Kõigepealt saigi emme toidu abil kinni püütud, ta oli näljane ja kõhna, kõik selgroolülid olid näha, kaua ei oleks ta enam suutnud oma poegi toita. Lisaks oli tal kõva nohu, mis kestis päris kaua aega, kuna organism oli nõrk. Poegade kinnipüüdmine oli raskem, kuna nemad ei olnud enne inimest näinud ja liikusid juba väga käbedalt. Lapiliisu ise on kolmevärviline (punane, valge, must), aga pojad olid kõik miskipärast trükitud kahe värviga - kaks olid punased vähekese valgega, üks oli valge punaste laikudega, üks must välge maniski ja sokkidega ja üks valge mustade laikudega. Kolm punasega poju on juba ammu oma kodudes. Lapiliisu ise ja tema kaks musta- valgega pojakest ootavad veel hoiukodus.

Lapiliisu, keda meie issi hüüab ka Lapitekiks, on sõbralik ja inimlembene kass. Kui ta tahab midagi head süüa või on niisama hellusehoog, siis tuleb ronib lauale, ajab ennast pikaks, paneb oma käpakesed sulle õlgadele ja norib musi ja kallistusi. Teiste kassidega saab läbi, talle ei meeldi ainult hoiupere kurt kass, kes talle ligi läheb. Kurt kiisu ei saa aru, kui tema peale hoiatavalt sisisetakse või karjutakse ja see tekitab teistes kassides segadust.

Lapiliisu on steriliseeritud, kosunud ja ootab oma päris kodu, et näidata, kui väga ta inimesi armastab ja kui kõva nurrumootor tal sees on.

Lapiliisule kodu pakkumiseks täida palun meie kiisuvõtja küsimustik.